Ugrás a tartalomra

A Pannon TV heti műsorfüzete

Pannon TV műsorismertető augusztus 16-22.

 

KEDD, augusztus 20.

7.00 Jó formában
- Egészségügyi magazin
7.30 Mesél a Pannon
- Gyerekműsor
8.00 Magyarország lobogójának felvonása és tisztavatás Budapesten
- A magyar közmédia élő közvetítése
9.15 Kalamáris
- Versek, prózai alkotások vajdasági gyerekektől
9.20 Szubjektív
- Vendég: Kotek Szabolcs, helytörténész, Monográfia Helytörténeti Egyesület, Bácskossuthfalva; Besnyi Károly, titkár, Monográfia Helytörténeti Egyesület, Bácskossuthfalva
- Téma: Adamik József honvéd történetét kutatják Bácskossuthfalván
9.40 Magyarország nemzeti parkjai
- Magyar ismeretterjesztő filmsorozat
10.10 Roma Magazin
10.35 Gazdatúra
- Mezőgazdasági magazinműsor
11.00 Diagnózis
- Regionális egészségügyi magazin
11.35 A 2017/2018-as tudósítói találkozón bemutatott alkotások
12.00 Jövőprojekt
- Tudományos magazin
12.30 Szubjektív
- Vendég: Babić Nikola, ultrafutó
- Téma: A Balaton körbefutása
13.00 A természet titkai
- Dokumentumfilm-sorozat
13.30 Kertszépítők
- Kertészeti magazin
13.55 Kalamáris
- Versek, prózai alkotások vajdasági gyerekektől
14.00 Közel-kép
- Dombos Fest Kishegyesen
14.25 Látogató
- Erdélyi magyar magazinműsor
14.55 Körút
- Közéleti és kulturális magazin
16.00 Szerezz egy trófeát!
- Horgászműsor
16.30 Roma Magazin
17.00 Szubjektív
- Vendég: Német László, nagybecskereki megyéspüspök
- Téma: A Nagybecskereki Egyházmegye mindennapjai
17.30 Híradó
18.05 Térkép
- Integrációs magazinműsor
18.35 Zenei válogatás
18.55 Kalamáris
- Versek, prózai alkotások vajdasági gyerekektől
19.00 Közel-kép
- Oromiak Harmadik Nagy Világtalálkozója
19.30 Szubjektív
- Vendég: Német László, nagybecskereki megyéspüspök
- Téma: A Nagybecskereki Egyházmegye mindennapjai
20.00 Híradó
20.35 Nemzeti ünnepeink: augusztus 20.
- Művészeti műsor
21.00 Tűzijáték Budapesten
- A magyar közmédia élő közvetítése
21.30 Közel-kép
- Oromiak Harmadik Nagy Világtalálkozója
22.00 Híradó
22.35 Szent Jobb körmenet
- A magyar közmédia felvétele
23.35 Kincsesládánk
- Kispiac


SZERDA, augusztus 21.

7.00 Térkép
- Integrációs magazinműsor
7.30 Mesél a Pannon
- Gyerekműsor
8.00 Szerezz egy trófeát!
- Horgászműsor
8.30 Közel-kép
- Oromiak Harmadik Nagy Világtalálkozója
8.55 Kalamáris
- Versek, prózai alkotások vajdasági gyerekektől
9.00 Szubjektív
- Vendég: Német László, nagybecskereki megyéspüspök
- Téma: A Nagybecskereki Egyházmegye mindennapjai
9.30 Drávatáj
- Horvátországi magyar magazinműsor
10.05 Unser Bildschirm
- Német nyelvű nemzetiségi magazin
10.30 Ahajt és Itthon
- Magazinműsor a szülőföldön való boldogulásról
11.00 Polgár
- Kisebbségek Szerbiában
11.30 Vizitor – Hogy láss a pályán!
- Könyvtáros
12.05 Check in
- Turisztikai magazinműsor
12.35 Szubjektív
- Vendég: Óvári Krisztián, biológus
- Téma: A globális felmelegedés hatása az élővilágra
13.00 A természet titkai
- Dokumentumfilm-sorozat
13.30 Magyarország nemzeti parkjai
- Magyar ismeretterjesztő filmsorozat
13.55 Kalamáris
- Versek, prózai alkotások vajdasági gyerekektől
14.00 Közel-kép
- Kossuth Lajos azt üzeni… szó-kép-hang
14.25 Székely konyha
- Főzőműsor
14.50 Kincsesládánk
- Padé
16.00 Gazdatúra
- Mezőgazdasági magazinműsor
16.30 Unser Bildschirm
- Német nyelvű nemzetiségi magazin
17.00 Közel-kép
- Illés-napi ünnepség Temerinben
17.30 Híradó
18.05 Kárpát Expressz
18.30 Zenei válogatás
18.55 Kalamáris
- Versek, prózai alkotások vajdasági gyerekektől
19.00 Szubjektív
- Vendég: Polyákovity Izabella, szervező, Interetno
- Téma: Idén is Interetno Fesztivál Szabadka szívében
19.30 Közel-kép
- Illés-napi ünnepség Temerinben
20.00 Híradó
20.35 Szent István-napi ünnepség Újvidéken
- A Pannon RTV felvétele
21.30 Szubjektív
- Vendég: Polyákovity Izabella, szervező, Interetno
- Téma: Idén is Interetno Fesztivál Szabadka szívében
22.10 Híradó
22.50 Kárpát Expressz
23.15 Unser Bildschirm
- Német nyelvű nemzetiségi magazin
23.40 Térkép
- Integrációs magazinműsor


CSÜTÖRTÖK, augusztus 22.

7.00 Kárpát Expressz
7.30 Mesél a Pannon
- Gyerekműsor
8.00 Gazdatúra
- Mezőgazdasági magazinműsor
8.30 Közel-kép
- Illés-napi ünnepség Temerinben
8.55 Kalamáris
- Versek, prózai alkotások vajdasági gyerekektől
9.00 Szubjektív
- Vendég: Szügyi Rezső, ingatlanügynök
- Téma: Az ingatlanvásárlás buktatói, mire figyeljünk a vásárláskor?
9.30 A muzslyai Emmausz Kollégium
- A Pannon Televízió dokumentumfilmje
10.05 Ecranul Nostru
- Román nyelvű nemzetiségi magazin
10.30 Diagnózis
- Regionális egészségügyi magazin
11.00 Látogató
- Erdélyi magyar magazinműsor
11.30 Check in
- Turisztikai magazinműsor
12.00 Tenyerünkön a világ - turisztikai magazinműsor
- Skandinávia - Koppenhága
12.30 Szubjektív
- Vendég: Illés Boglárka, ifjúságpolitikáért és esélyteremtésért felelős helyettes államtitkár, Magyarország
- Téma: Ifjúsági lehetőségek az anyaországban és külhonban
13.00 A természet titkai
- Dokumentumfilm-sorozat
13.30 Drávatáj
- Horvátországi magyar magazinműsor
13.55 Kalamáris
- Versek, prózai alkotások vajdasági gyerekektől
14.00 Közel-kép
- Múzeumok éjszakája Szabadkán és Zentán
14.30 Szent István-napi ünnepség Újvidéken
- A Pannon RTV felvétele
16.00 Ahajt és Itthon
- Magazinműsor a szülőföldön való boldogulásról
16.30 Ecranul Nostru
- Román nyelvű nemzetiségi magazin
17.00 Szubjektív
- Vendég: Fehér László, közlekedésbiztonsági szakember
- Téma: Hogyan vezessünk biztonságosan?
17.30 Híradó
18.05 Srpski Ekran
- Szerb nyelvű nemzetiségi magazin
18.35 Zenei válogatás
18.55 Kalamáris
- Versek, prózai alkotások vajdasági gyerekektől
19.00 Együtt-lét - A VIII. Demográfiai, egészség- és szociálpolitikai
konferencia előadásai
- Téma: Gyermekvállalás. Mit tehet az orvostudomány a meddő párokért és a családbarát szülészetekért?
19.30 Szubjektív
- Vendég: Fehér László, közlekedésbiztonsági szakember
- Téma: Hogyan vezessünk biztonságosan?
20.00 Híradó
20.35 Borgyos, 7000 évvel ezelőtt
- Dokumentumfilm
21.30 Együtt-lét - A VIII. Demográfiai, egészség- és szociálpolitikai
konferencia előadásai
- Téma: Gyermekvállalás. Mit tehet az orvostudomány a meddő párokért és a családbarát szülészetekért?
22.00 Híradó
22.35 Srpski Ekran
- Szerb nyelvű nemzetiségi magazin
23.05 Ecranul Nostru
- Román nyelvű nemzetiségi magazin
23.35 Népzene és világzene
- A 4 for Dance tánccsoport fellépése Palicson


PÉNTEK, augusztus 23.

7.00 Srpski Ekran
- Szerb nyelvű nemzetiségi magazin
7.30 Mesél a Pannon
- Gyerekműsor
8.00 Ahajt és Itthon
- Magazinműsor a szülőföldön való boldogulásról
8.35 Együtt-lét - A VIII. Demográfiai, egészség- és szociálpolitikai
konferencia előadásai
- Téma: Gyermekvállalás. Mit tehet az orvostudomány a meddő párokért és a családbarát szülészetekért?
8.55 Kalamáris
- Versek, prózai alkotások vajdasági gyerekektől
9.00 Szubjektív
- Vendég: Fehér László, közlekedésbiztonsági szakember
- Téma: Hogyan vezessünk biztonságosan?
9.25 Fejezetek Magyarország közlekedéstörténetéből
- Magyar ismeretterjesztő filmsorozat
10.05 Hrvatska kronika
- Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
10.30 Szerezz egy trófeát!
- Horgászműsor
11.00 Székely konyha
- Főzőműsor
11.30 Magyar szentek és boldogok - Királyi szentcsalád
- Magyar dokumentumfilm
12.00 Egy nap a világ – Lisszabon
- Magyar útifilm-sorozat
12.30 Szubjektív
13.00 A természet titkai
- Dokumentumfilm-sorozat
13.30 A szabadkai Kosztolányi-szobor
- A Pannon Televízió dokumentumfilmje
13.55 Kalamáris
- Versek, prózai alkotások vajdasági gyerekektől
14.00 Közel-kép
14.30 Pécsi Kör
- Kulturális magazin
15.00 Kincsesládánk
- Szaján
16.00 Diagnózis
- Regionális egészségügyi magazin
16.35 Élő egyház
17.00 Közel-kép
- MADT tábor Zentán
17.30 Híradó
18.05 Hrvatska kronika
- Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
18.35 Zenei válogatás
18.55 Kalamáris
- Versek, prózai alkotások vajdasági gyerekektől
19.00 Szubjektív
- Vendég: Fujkin István, illusztrátor, festő, képregényrajzoló
- Téma: Horgosi származású kanadai grafikus munkássága
19.30 Közel-kép
- MADT tábor Zentán
20.00 Híradó
20.35 A kőbaltás ember - Az érdi medvevadászok, Samu vacsorája
- Magyar dokumentumfilm
21.30 Szubjektív
- Vendég: Fujkin István, illusztrátor, festő, képregényrajzoló
- Téma: Horgosi származású kanadai grafikus munkássága
22.00 Híradó
22.35 Hrvatska kronika
- Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
23.05 Élő egyház
23.30 Srpski Ekran
- Szerb nyelvű nemzetiségi magazin


SZOMBAT, augusztus 24.

7.00 Élő egyház
7.30 Mesél a Pannon
- Gyerekműsor
8.00 Magyar Történelmi Arcképcsarnok
- Wekerle Sándor
8.30 Közel-kép
- MADT tábor Zentán
8.55 Kalamáris
- Versek, prózai alkotások vajdasági gyerekektől
9.00 Szubjektív
9.30 Szegedi Közélet
10.30 Drávatáj
- Horvátországi magyar magazinműsor
11.00 A 2017/2018-as tudósítói találkozón bemutatott alkotások
11.30 Látogató
- Erdélyi magyar magazinműsor
12.00 Szubjektív
12.30 Székely konyha
- Főzőműsor
13.00 Körút
- Közéleti és kulturális magazin
14.00 Kalamáris
- Versek, prózai alkotások vajdasági gyerekektől
14.05 Közel-kép
14.30 A természet titkai
- Dokumentumfilm-sorozat
15.00 Szerelmes földrajz
15.30 Polgár
- Kisebbségek Szerbiában
16.00 Zöld Őrjárat
- Fruška goLa (csupasz) - Minden ugyanaz
16.30 Jó formában
- Egészségügyi magazin
17.00 Szubjektív
- Vendég: Bodzsoni István, igazgató, Pannónia Alapítvány
17.30 Híradó
18.00 Tenyerünkön a világ - turisztikai magazinműsor
- Skandinávia - Stockholm
18.40 Zenei válogatás
18.55 Kalamáris
- Versek, prózai alkotások vajdasági gyerekektől
19.00 Szubjektív
- Vendég: Bodzsoni István, igazgató, Pannónia Alapítvány
19.30 Mesél a Pannon
- Gyerekműsor
20.00 Híradó
20.35 Külhoni Magyarságért-díjátadó Budapesten
- A Pannon RTV felvétele
22.00 Híradó
22.35 Tenyerünkön a világ - turisztikai magazinműsor
 Skandinávia - Stockholm
23.05 Zöld Őrjárat
- Fruška goLa (csupasz) - Minden ugyanaz
23.35 Pécsi Kör
- Kulturális magazin


VASÁRNAP, augusztus 25.

7.00 Isten kezében
7.30 Mesél a Pannon
- Gyerekműsor
8.00 Magyar Történelmi Arcképcsarnok
- Darányi Ignác
8.30 Közel-kép
8.55 Kalamáris
- Versek, prózai alkotások vajdasági gyerekektől
9.00 Szubjektív
- Vendég: Bodzsoni István, igazgató, Pannónia Alapítvány
9.30 Egy nap a világ – Lisszabon
- Magyar útifilm-sorozat
10.00 Kincsesládánk
- Kispiac
11.25 A zombori Magyar Polgári Kaszinó
- A Pannon Televízió dokumentumfilmje
12.00 Szubjektív
12.30 Látogató
- Erdélyi magyar magazinműsor
13.00 A természet titkai
- Dokumentumfilm-sorozat
13.30 Pécsi Kör
- Kulturális magazin
13.55 Kalamáris
- Versek, prózai alkotások vajdasági gyerekektől
14.00 Közel-kép
14.30 Kárpát Expressz
15.00 Külhoni Magyarságért-díjátadó Budapesten
- A Pannon RTV felvétele
16.00 Egy nap a világ - Tel-Aviv
- Magyar útifilm-sorozat
16.30 Jövőprojekt
- Tudományos magazin
17.00 Közel-kép
- Dombos Fest Kishegyesen
17.30 Híradó
18.05 Check in
- Turisztikai magazinműsor
18.35 Zenei válogatás
18.55 Kalamáris
- Versek, prózai alkotások vajdasági gyerekektől
19.00 Közel-kép
- Oromiak Harmadik Nagy Világtalálkozója
19.30 Mesél a Pannon
- Gyerekműsor
20.00 Híradó
20.35 Áramlat
- Magyar dokumentumfilm
21.30 Közel-kép
- Illés-napi ünnepség Temerinben
22.00 Híradó
22.40 A Vajdasági Magyar Amatőr Színjátszók XXIII. Találkozója, Nagykikinda
- Lopótök, avagy a Mari nem olyan (Ady Endre Művelődési Egyesület drámai csoportja, Szaján)
23.10 Egy nap a világ - Tel-Aviv
- Magyar útifilm-sorozat


HÉTFŐ, augusztus 26.

7.00 Jövőprojekt
- Tudományos magazin
7.30 Mesél a Pannon
- Gyerekműsor
8.00 Zöld Őrjárat
- Fruška goLa (csupasz) - Minden ugyanaz
8.30 Közel-kép
- MADT tábor Zentán
8.55 Kalamáris
- Versek, prózai alkotások vajdasági gyerekektől
9.00 Szubjektív
9.30 Kertszépítők
      - Kertészeti magazin
10.05 Slovenski utrinki
- Szlovén nyelvű nemzetiségi magazin
10.30 Bóta Café
- Portréműsor
11.30 Magyar Történelmi Arcképcsarnok
- Géza fejedelem
12.00 Jó formában
- Egészségügyi magazin
12.30 Szubjektív
13.00 A természet titkai
- Dokumentumfilm-sorozat
13.30 Fejezetek Magyarország közlekedéstörténetéből
- Magyar ismeretterjesztő filmsorozat
13.55 Kalamáris
- Versek, prózai alkotások vajdasági gyerekektől
14.00 Közel-kép
14.30 Magyar szentek és boldogok - Királyi szentcsalád
- Magyar dokumentumfilm
15.00 Szegedi Közélet
16.00 A természet titkai
- Dokumentumfilm-sorozat
16.30 Slovenski utrinki
- Szlovén nyelvű nemzetiségi magazin
17.00 Közel-kép
17.30 Híradó
18.05 Pécsi Kör
- Kulturális magazin
18.35 Zenei válogatás
18.55 Kalamáris
- Versek, prózai alkotások vajdasági gyerekektől
19.00 Szubjektív
19.30 Közel-kép
20.00 Híradó
20.35 Šest dana Juna - Hat nap júniusban
- Jugoszláv dráma magyar felirattal
22.10 Híradó
22.45 Pécsi Kör
- Kulturális magazin
23.15 Slovenski utrinki
- Szlovén nyelvű nemzetiségi magazin
23.40 Jazznight
- Winand – Floorizone – Orbán, 2/2. rész


KEDD, augusztus 27.

7.00 Jó formában
- Egészségügyi magazin
7.30 Mesél a Pannon
- Gyerekműsor
8.00 Tenyerünkön a világ - turisztikai magazinműsor
- Skandinávia - Stockholm
8.30 Közel-kép
8.55 Kalamáris
- Versek, prózai alkotások vajdasági gyerekektől
9.00 Szubjektív
9.30 Magyarország nemzeti parkjai
- Magyar ismeretterjesztő filmsorozat
10.05 Roma Magazin
10.35 Gazdatúra
- Mezőgazdasági magazinműsor
11.00 Diagnózis
- Regionális egészségügyi magazin
11.35 A 2017/2018-as tudósítói találkozón bemutatott alkotások
12.00 Jövőprojekt
- Tudományos magazin
12.30 Szubjektív
13.00 A természet titkai
- Dokumentumfilm-sorozat
13.30 Kertszépítők
- Kertészeti magazin
13.55 Kalamáris
- Versek, prózai alkotások vajdasági gyerekektől
14.00 Közel-kép
14.25 Látogató
- Erdélyi magyar magazinműsor
14.55 Körút
- Közéleti és kulturális magazin
16.00 Szerezz egy trófeát!
- Horgászműsor
16.30 Roma Magazin
17.00 Szubjektív
17.30 Híradó
18.05 Térkép
- Integrációs magazinműsor
18.35 Zenei válogatás
18.55 Kalamáris
- Versek, prózai alkotások vajdasági gyerekektől
19.00 Közel-kép
19.30 Szubjektív
20.00 Híradó
20.35 Forog a kamera
- Szól a kakas – Loboda Árpád díjazott dokumentumfilmje
22.10 Híradó
22.45 Térkép
- Integrációs magazinműsor
23.15 Roma Magazin
23.45 Kincsesládánk
- Veprőd


SZERDA, augusztus 28.

7.00 Térkép
- Integrációs magazinműsor
7.30 Mesél a Pannon
- Gyerekműsor
8.00 Szerezz egy trófeát!
- Horgászműsor
8.30 Közel-kép
8.55 Kalamáris
- Versek, prózai alkotások vajdasági gyerekektől
9.00 Szubjektív
9.30 Drávatáj
- Horvátországi magyar magazinműsor
10.05 Unser Bildschirm
- Német nyelvű nemzetiségi magazin
10.30 Ahajt és Itthon
- Magazinműsor a szülőföldön való boldogulásról
11.00 Polgár
- Kisebbségek Szerbiában
11.30 Vizitor – Hogy láss a pályán!
- Televíziós
12.00 Check in
- Turisztikai magazinműsor
12.30 Szubjektív
13.00 A természet titkai
- Dokumentumfilm-sorozat
13.30 Magyarország nemzeti parkjai
- Magyar ismeretterjesztő filmsorozat
13.55 Kalamáris
- Versek, prózai alkotások vajdasági gyerekektől
14.00 Közel-kép
14.30 Székely konyha
- Főzőműsor
15.00 Kincsesládánk
- Veprőd
16.00 Gazdatúra
- Mezőgazdasági magazinműsor
16.30 Unser Bildschirm
- Német nyelvű nemzetiségi magazin
17.00 Közel-kép
17.30 Híradó
18.05 Kárpát Expressz
18.30 Zenei válogatás
18.55 Kalamáris
- Versek, prózai alkotások vajdasági gyerekektől
19.00 Szubjektív
19.30 Közel-kép
20.00 Híradó
20.35 Népzene és világzene
- A Juhász zenekar gyermekkoncertje
22.00 Híradó
22.35 Kárpát Expressz
23.00 Unser Bildschirm
- Német nyelvű nemzetiségi magazin
23.30 Térkép
- Integrációs magazinműsor


CSÜTÖRTÖK, augusztus 29.

7.00 Kárpát Expressz
7.30 Mesél a Pannon
- Gyerekműsor
8.00 Gazdatúra
- Mezőgazdasági magazinműsor
8.30 Közel-kép
8.55 Kalamáris
- Versek, prózai alkotások vajdasági gyerekektől
9.00 Szubjektív
9.30 A szabadkai Kosztolányi-szobor
- A Pannon Televízió dokumentumfilmje
10.05 Ecranul Nostru
- Román nyelvű nemzetiségi magazin
10.30 Diagnózis
- Regionális egészségügyi magazin
11.00 Látogató
- Erdélyi magyar magazinműsor
11.30 Check in
- Turisztikai magazinműsor
12.00 Tenyerünkön a világ - turisztikai magazinműsor
- Skandinávia - Stockholm
12.30 Szubjektív
13.00 A természet titkai
- Dokumentumfilm-sorozat
13.30 Drávatáj
- Horvátországi magyar magazinműsor
13.55 Kalamáris
- Versek, prózai alkotások vajdasági gyerekektől
14.00 Közel-kép
14.30 Bóta Café
- Portréműsor
15.30 A 2017/2018-as tudósítói találkozón bemutatott alkotások
16.00 Ahajt és Itthon
- Magazinműsor a szülőföldön való boldogulásról
16.30 Ecranul Nostru
- Román nyelvű nemzetiségi magazin
17.00 Szubjektív
17.30 Híradó
18.05 Srpski Ekran
- Szerb nyelvű nemzetiségi magazin
18.35 Zenei válogatás
18.55 Kalamáris
- Versek, prózai alkotások vajdasági gyerekektől
19.00 Együtt-lét - A VIII. Demográfiai, egészség- és szociálpolitikai
konferencia előadásai
- Téma: Egészségügyi, szülészeti ellátás anyanyelven – a Zentai Kórház példája, a családbarát szülészet
19.30 Szubjektív
20.00 Híradó
20.35 Kis kamerák, nagy vadak
- Ismeretterjesztő film
21.30 Együtt-lét - A VIII. Demográfiai, egészség- és szociálpolitikai
konferencia előadásai
- Téma: Egészségügyi, szülészeti ellátás anyanyelven – a Zentai Kórház példája, a családbarát szülészet
22.00 Híradó
22.35 Srpski Ekran
- Szerb nyelvű nemzetiségi magazin
23.05 Ecranul Nostru
- Román nyelvű nemzetiségi magazin
23.35 Népzene és világzene
- A Juhász zenekar gyermekkoncertje