27 megszerzett éremnél jár a Mediterrán Játékokon Szerbia

17:04
2022.07.05
17:16
Magyar Szó
Legutóbb vasárnap értek el dobogós helyezést, miután a 3×3-as kosárlabdában második helyen végzett a férficsapat.

Pár nappal, hogy a felnőttválogatott világbajnoki címet szerzett Antwerpenben, az Oranban szereplő juniorok is remekeltek, a csoportban Franciaországot és Ciprust, a negyeddöntőben Horvátországot, az elődöntőben pedig Spanyolországot győzték le.

A női tornán Szerbia a hetedik helyet szerezte meg legyőzve a szlovénokat. A legutóbbi szerb aranyérem a medencéből érkezett, ahol Nina Stanisavljević az 50 méteres hátúszás döntőjét nyerte meg.

A távolugrás női aranyérmét követően, egy ezüst érmet is bezsebelt Szerbia a férfiak mezőnyében 7,83 méterrel szezonbeli legjobbját jegyző Lazar Anić révén.