23:19
2024.03.19
08:50
M4Sport, 24.hu, nemzetisport.hu
Az Atlético Madrid Niguez korai gólja révén előnyből várja a címvédő Liverpool elleni visszavágót a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében, míg a Dortmund 2:1-es győzelemmel kezdte a PSG elleni párharcot.

A Bajnokok Ligájának egyenes kieséses szakaszában négy perc alatt gól született, Saúl Niguez talált be közvetlen közelről a címvédő Liverpool kapujába. Az angol csapat próbált egyenlíteni, de az Atlético Madrid annyira fegyelmezetten védekezett, hogy Jürgen Klopp csapata a kaput sem találta el, így maradt is az 1:0 a találkozón.

Eközben Dortmundban rém gyenge első félidőt követően Erling Braut Haaland talált be közvetlen közelről. Erre még egy szép támadásból felelni tudott Neymar, ám egy percre rá egy Haaland-bomba eldöntötte a meccset.