Babos legyőzte a 2012-es Roland Garros-döntőst!

23:33
2024.03.19
08:40
VajdaságMA
Babos Tímea két játszmában, 6:3, 7:6-ra legyőzte az olasz Sara Erranit a római salakpályás tenisztorna első fordulójában. A második körben a hetedik kiemelt francia Caroline Garciával találkozik.

Babos és Errani ötödik egymás elleni mérkőzése 11.15 órakor kezdődött és 16.30 előtt néhány perccel ért véget, az eső miatt ugyanis hosszú ideig szünetelt a találkozó. Az örökmérleg a meccset megelőzően 2–2-re állt, de salakon most először csaptak össze a felek.

A 25. életévét öt nappal ezelőtt betöltő magyar hölgy a 2012-es monterreyi és a 2016-os dohai versenyen aratott sikere után harmadszor győzte le Erranit, és készülhet a hetedik kiemelt francia Caroline Garcia ellen.