2019-04-23
16:55
MTI
Babos Tímea bejutott a legjobb 16 közé a 250 ezer dollár összdíjazású isztambuli salakpályás női tenisztornán.

A magyar játékos tegnap, a selejtező második fordulójában feladta mérkőzését, de szerencsés vesztesként felkerült a főtáblára, és ma két szettben 6:4, 6:4-re, 1 óra 43 perces meccsen legyőzte a szerb Ivana Jorovićot. A 25 éves Babos - aki párosban első kiemelt a francia Kristina Mladenovic oldalán - a nyolcaddöntőben a görög Maria Szakkari és az orosz Veronika Kugyermetova összecsapásának győztesével találkozik.

Babos Tímea
tenisz
Isztambul

19:58, Frissítve: 07:28

Ramush Haradinajt Hágában hallgatják ki

A volt koszovói miniszterelnököt a háborús bűnöket vizsgáló különleges bíróság idézte be. Amennyiben nem emelnek ellene vádat, ismét indul a miniszterelnöki posztért - jelentette be elutazása előtt.