Carlos Alcaraz és Jelena Ribakina nyert Indian Wellsben

2023.03.20
09:24
nemzetisport.hu
Indian Wellsben sorozatban ötödször avattak új bajnokot a férfiaknál.

Carlos Alcaraz nyerte meg az Indian Wells-i kemény pályás tenisztorna férfi versenyét, mivel a vasárnapi döntőben magabiztosan, 6:3, 6:2-re verte az orosz Danyiil Medvegyevet, és diadalával újra átvette a vezetést a világranglistán.

A nők versenyét a tizedik helyen kiemelt kazah Jelena Ribakina nyerte meg, miután a fináléban 7:6, 6:4-re legyőzte a másodikként rangsorolt fehérorosz Arina Szabalenkát. A tavalyi wimbledoni győztes ezzel karrierje negyedik trófeáját gyűjtötte be.

Férfi tenisz-világranglista (az ATP honlapja alapján, zárójelben a legutóbbi helyezés):
    ---------------------------------------------------------------------------------------