Dakar-rali: Bukott a címvédő Sam Sunderland

10:44
2024.03.19
08:38
VajdaságMA
Az autósoknál a Peugeot-val versenyző francia Sébastian Loeb nyerte a Dakar 4. szakaszát, a motorosoknál a szintén francia Adrien van Beveren volt a leggyorsabb. Saghmeister összesítettben a 104.

Az autósoknál a Peugeot-val versenyző francia Sébastian Loeb nyerte a Dakar 4. - San Juan de Marcona körüli - 444 kilométeres hurokszakaszát, és feljött az összesített második helyére – csapattársa Stéphane Peterhansel mögé.

A motorosoknál a szintén francia versenyző - Adrien van Beveren volt a leggyorsabb. A címvédő Sam Sunderland bukott és megsérült, hátfájdalmai miatt helikopterrel kórházba szállították, így összetettben is van Beveren vette át az első helyet.

A szabadkai Saghmeister Gábor motoros a 112. helyen ért célba, összesítettben pedig a 104.