Danyiil Medvegyev nyerte a sanghaji tenisztornát

16:23
2019.10.13
16:28
MTI, Origo
A harmadik helyen kiemelt játékos a döntőben az ötödikként rangsorolt német Alexander Zverev felett diadalmaskodott, két játszmában.

Az orosz Danyiil Medvegyev nyerte a sanghaji 8,3 millió dollár összdíjazású keménypályás férfi tenisztornát. Medvegyev ötödször találkozott riválisával, akit most először tudott legyőzni. Az orosz teniszező sorozatban hatodik tornáján jutott döntőbe, és idén negyedszer - pályafutása során hetedszer - emelhette magasba a végső győztesnek járó trófeát, ráadásul Cincinnatiben aratott diadalát követően egymás után második ezres versenyét nyerte meg.