Davis-kupa: A horvátok jutottak a döntőbe

2021.12.03
22:41
Szerbia 2:1-re kikapott a horvát csapattól a Davis-kupa elődöntőjében Madridban.

Az összecsapás első mérkőzésén Borna Gojo 2:1-re legyőzte Dušan Lajovićot (4:6, 6:3, 6:2).

A második egyéni találkozón Marin Čilić és Novak Đoković csaptak össze. A szerb világelső magabiztos játékkal 2:0-ra (6:4, 6:2) hozta a találkozót és így döntetlenre állt a párharc.

Jöhetett a mindent eldöntő páros mérkőzés. Itt azonban a páros specialista Mektić Pavić horvát kettős két szettben  győzte le a Đoković Krajinović összetételű szerb párost. A horvátok így bejutottak a Davis-kupa döntőjébe, ahol az orosz-német párharc győztesével mérkőznek majd.

Davis-kupa
tenisz

08:08

Ma két csapat bejut a Bajnokok Ligája elődöntőjébe

Két negyeddöntős párharc fejeződik be a labdarúgó Bajnokok Ligájában kedd este, amikor a továbbjutáshoz az FC Barcelonának otthon, az Atlético Madridnak pedig idegenben kellene megőriznie a múlt héten megszerzett egygólos előnyét.
07:26, Frissítve: 07:33

Válaszcsapás érkezhet Izrael részéről Irán ellen

Hétfő délután harmadszor is összeült az izraeli hadi kormány, és úgy tudni, végleges döntést hoztak arról, hogy válaszcsapást adnak Iránnak a szombat éjjeli támadásra. Ezt az izraeli hadsereg (IDF) vezérkari főnöke is megerősítette.