2022.05.06
16:34
Szerbiai RTV
Novak Đoković elődöntős a madridi salakpályás 6.74 millió dollár összdíjazású tenisztornán.

A világelső teniszező ismét megszokott formáját hozta, így 6:3, 6:4-re könnyedén győzte le a lengyel Hubert Hurkaczot, aki a 12. helyen kiemelt versenyző a tornán. A két játszmás meccs mindössze 1 óra 21 percig tartott.

Đoković ellenfele a következő fordulóban a 16 órakor kezdődött Rafael Nadal-Carlos Alcaraz negyeddöntő győztese lesz.

Novak Đoković
tenisz
Madrid

A Gebi felvásárolta a Fidelinkát

A csantavéri Gebi cég megvásárolta az egykori szabadkai malomipari óriás, a Fidelinka védjegyét, malmait, silóit és tésztagyárát.

Agancsot gyűjtött, megölte a puma

Fiatal férfivel végzett egy puma Kaliforniában. A szerencsétlenül járt 21 éves férfi öccsével együtt gyűjtött elhullajtott agancsokat egy lakott területtől távol fekvő erdőben, amikor a puma megtámadta őket.