2022.05.06
16:34
Szerbiai RTV
Novak Đoković elődöntős a madridi salakpályás 6.74 millió dollár összdíjazású tenisztornán.

A világelső teniszező ismét megszokott formáját hozta, így 6:3, 6:4-re könnyedén győzte le a lengyel Hubert Hurkaczot, aki a 12. helyen kiemelt versenyző a tornán. A két játszmás meccs mindössze 1 óra 21 percig tartott.

Đoković ellenfele a következő fordulóban a 16 órakor kezdődött Rafael Nadal-Carlos Alcaraz negyeddöntő győztese lesz.

Novak Đoković
tenisz
Madrid

21:16, Frissítve: 21:28

Ezüstérmes a magyar női vízilabda-válogatott

A magyar női vízilabda-válogatott ezüstérmet szerzett a magyar rendezésű vizes világbajnokságon, miután óriási csatában, 9-7-re kikapott a sorozatban negyedszer győztes, az elmúlt három olimpián is első Egyesült Államok csapatától a döntőben.

Apa és négy gyerek – segítsünk a Vranka családnak

Segítségre szorul a szabadkai Vranka család. Az apa egyedül neveli négy gyermekét. A szerény körülmények között élő öttagú családnak leginkább élelmiszerekre, tisztálkodási szerekre, valamint építőanyagokra lenne szükségük.