Férfi kézilabda-vb: Szerbia legyőzte Koreát

22:41
2020.02.28
19:34
Szerbiai RTV
Szerbia csapata 31:29 arányban legyőzte az egyesített koreai válogatottat a német-dán közös rendezésű férfi kézilabda-világbajnokság csoportkörének negyedik fordulójában, Berlinben.

Az ázsiaiak sokáig vezettek - a második félidő közepén még három góllal -, de a szerbek a hajrában fordítottak. A szerb együttes első alkalommal nyert a világbajnokságon. A továbbjutáshoz az kell, hogy Szerbia válogatottja győzedelmeskedjen Németország felett a következő fordulóban, Korea pedig legyőzze Brazíliát. Magyarország Egyiptommal csap össze, a mérkőzés ma este hat órakor kezdődik.