09:25
2024.03.19
08:44
MTI
Fucsovics Márton vereséget szenvedett a Melbourne-ben zajló ausztrál nyílt teniszbajnokság második fordulójában. Továbbjutott viszont női párosban Babos Tímea és francia partnere, Kristina Mladenovic.

Fucsovics Márton, a világranglistán 38. magyar játékos csütörtökön 2 óra 16 perces mérkőzésen, 3 játszmában 6:4, 6:3, 6:4-re kapott ki a 11. helyen kiemelt horvát Borna Čorićtól.

Babos párosban címvédőként indult Kristina Mladenovic oldalán. Első ellenfelük a román Raluca-Ioana Olaru és a kazah Galina Voszkobojeva volt, akiket két szettben, 1 óra 6 perc alatt győztek le 6:0, 6:3-ra.