Győzelmet aratott a szerb női röplabda-válogatott

19:24
2019-09-01
19:40
Szerbiai RTV
A szerb lányok Románia legjobbjait küzdötték le a budapesti társrendezésű Európa-bajnokság nyolcaddöntőjében.

Zorana Terzić csapata a 3:0-ás győzelemmel biztosította részvételét a negyeddöntőben. A találkozót a román lányok kezdték jobban, de a szerb csapat folyamatosan dolgozta le a hátrányát, majd átvette a vezetést és 25:20-re hozta az első szettet. A második játékrész végén a szerb válogatott zsinórban öt pontot szerzett, ezzel könnyedén nyerte a szettet 25:17-re. A szünet után kiélezett párharc következett, amelyben Szerbia legjobbjai bizonyultak jobbnak 25:23 arányban.