Hazai pályán győzedelmeskedett a szabadkai Spartacus

2020.08.23
09:04
A kék-fehérek a niši Radnički labdarúgó csapatát fogadták.

A hazai gárda már a 14. percben megszerezte a vezetést Milan Marčić révén. A meccs további részében is a Spartacus uralta a játékot. A szabadkai csapat az első félidő hajrájában tovább tudta növelni előnyét, ugyanis Mile Savković talált a nišiek kapujába. A második félidőben nem született újabb gól, így maradt a hazai 2-0-ás végeredmény.

A szerbiai labdarúgó Szuperligát továbbra is a Crvena zvezda vezeti 15 ponttal, második a Čukarički 13 ponttal, őket követi a Partizan és a Spartacus 12-12 ponttal.