20:14
2024.03.19
08:48
VajdaságMA
A TSC a szombati bajnoki meccs után ezúttal a Szerb Kupában győzte le a kruševaci Napredak csapatát a tizenegyesek jobb értékesítésével 4:3-ra. A rendes játékidőben 1:1 volt az eredmény.

Meglehetősen tartalékos felállításban játszott a topolyai csapat. Janko Tumbasević góljával mégis a TSC szerezte meg a vezetést a 33. percben. A topolyaiak egészen a 89. percig tartották előnyüket, ám ekkor Ivanović egyenlíteni tudott.

A tizenegyeseket viszont jobban lőtték a TSC játékosok, így 4:3-ra nyertek, és bejutottak a Szerb Kupa nyolcaddöntőjébe, amelynek mérkőzéseit október 23-án játsszák.

A TSC a Szerb Szuperliga 10. fordulójában vasárnap 18 órától a zentai Városi Stadionban a Rad csapatával mérkőzik.