13:40
2021.06.07
13:46
Közlemény
Szombaton tartották meg Budapesten az U15-ös korosztály birkózói számára a nemzetközi tornát, amelyen öt ország hat csapatának 50 birkózója mérte össze erejét.

A versenyen öt vajdasági csapat is részt vett. A nyertesek között szerepel Kopunović Dominik a 62 kg-osok kategóriájában, aki két győzelmet tudhat magáénak, és Pitić Mustafa, aki a 68 kg-osok kategóriájában versenyzett, mindketten a szabadkai Spartacus Birkózó Klub tagjai.

Sportmászásban is eredményesen teljesített a Spartacus. Bognár Nóra falmászó arany kupát és érmet szerzett saját és szenior kategóriában a magyarországi Nyílt Országos Bajnokságon.