13:13
2024.03.19
08:42
Luka csütörtökön délután lett rosszul családi házukban, a kiérkező mentősök egy órán át harcoltak az életéért, azonban nem tudták megmenteni. Luka Andrašić 17 éves volt.

A szabadkai Spartacus sportolójánál még gyermekkorában diagnosztizáltak egy ritka immunrendszeri betegséget, ezért a szabadkai fiú a fogyatékkal élő sportolók között versenyzett. Kategóriájában háromszoros szerb bajnok volt, és többször szerepelt a korosztályos szerb válogatottban is. A világranglistán a kategóriájában az ifik között a kilencedik, a felnőttek között pedig a 41. helyen állt. Luka Andrašić 17 éves volt.

Szabadka
asztalitenisz
Luka Andrasic
meghalt

A Gebi felvásárolta a Fidelinkát

A csantavéri Gebi cég megvásárolta az egykori szabadkai malomipari óriás, a Fidelinka védjegyét, malmait, silóit és tésztagyárát.

Agancsot gyűjtött, megölte a puma

Fiatal férfivel végzett egy puma Kaliforniában. A szerencsétlenül járt 21 éves férfi öccsével együtt gyűjtött elhullajtott agancsokat egy lakott területtől távol fekvő erdőben, amikor a puma megtámadta őket.