Nem sikerült a tornagyőzelem Györének

2022.08.28
09:15
B92, Beta
Nem nyerte meg az amerikai Winston-Salem-i ATP 250-es tenisztornát Györe László.

A döntőben a zentai származású teniszezőt, aki a világranglista 89. helyén áll, legyőzte a 65-dikként rangsorolt francia Adrian Mannarino 7:6 (1), 6:4-re. Ezzel Mannarino pályafutása során második teniszversenyét nyerte meg, Györének viszont nem sikerült a harmadik serlegét felemelnie.

Györe László azt nyilatkozta, sajnálja, hogy nem sikerült a tornagyőzelem, miután annyi nehéz, de kitűnő mérkőzésen van túl. Akárhogyis, Györe úgy véli, jó formában van a US Open előtt, ahol az első körben az ATP világranglista 9. helyezettjével, Andrej Rubljovval játszik majd.

Györe László
tenisz
Winston-Salem

17:50, Frissítve: 18:23

Egy délután Arannyal

Megtartották az Egy délután Arannyal elnevezésű képzőművészeti és irodalmi versenyt az oromhegyesi Arany János Általános Iskolában. Közel 50 felsős diák, három kategóriában mutatta be Arany János munkásságát, illetve Arany és Petőfi barátságát.