Thiem és Cicipasz csap össze a döntőben Londonban

2019.11.17
07:50
Szerbiai RTV, nemzetisport.hu
Thiem legyőzte Zverevet, Cicipasz pedig Federert búcsúztatta.

A görög Sztefanosz Cicipasz bejutott a döntőbe a londoni ATP-világbajnokságon, miután a legjobb négy között két szettben, 6:3, 6:4-re legyőzte Roger Federert. A két játékosnak ebben az évben ez volt a hatodik egymás elleni mérkőzése, Cicipasz a sikerével 3:3-ra módosította az összesített állást. A tegnap esti találkozón pedig Dominic Thiem két szettben, 7:5, 6:3-ra leverte a címvédő Alexander Zverevet. Ma este 19 órakor mérkőzik meg egymással Cicipasz és Thiem.

tenisz
London
ATP-világbajnokság
döntő

08:08

Ma két csapat bejut a Bajnokok Ligája elődöntőjébe

Két negyeddöntős párharc fejeződik be a labdarúgó Bajnokok Ligájában kedd este, amikor a továbbjutáshoz az FC Barcelonának otthon, az Atlético Madridnak pedig idegenben kellene megőriznie a múlt héten megszerzett egygólos előnyét.
07:26, Frissítve: 07:33

Válaszcsapás érkezhet Izrael részéről Irán ellen

Hétfő délután harmadszor is összeült az izraeli hadi kormány, és úgy tudni, végleges döntést hoztak arról, hogy válaszcsapást adnak Iránnak a szombat éjjeli támadásra. Ezt az izraeli hadsereg (IDF) vezérkari főnöke is megerősítette.