U17-es labdarúgó Eb - Százszázalékos teljesítménnyel jutott tovább a magyar csapat

23:46
2019-05-10
23:53
MTI
A magyar válogatott 3:2-re nyert az orosz csapat ellen az írországi U17-es labdarúgó Európa-bajnokság pénteki játéknapján, így százszázalékos teljesítménnyel jutott tovább.

Az U17-es válogatott a jövő hétfői negyeddöntőben a D csoport második helyezettjével, Spanyolországgal csap össze, győzelme esetén pedig biztosan kvalifikálja magát az őszi, brazíliai világbajnokságra.

A kontinensviadalon 16 válogatott vesz részt, a döntőt május 19-én rendezik. A négy csoportból az első két-két csapat jut a negyeddöntőbe, a torna első öt helyezettje pedig szerepelhet a vb-n.