Nova tri boda u džepu TSC-a

2020.08.10
13:04
Utakmica između TSC-a i ekipa Zlatibor Čajetina, u trećem kolu Superlige Srbije, počela je kao igra mačke i miša.

Nakon više neuspešnih pokušaja ekipe iz Bačke Topole, Skopljak je na kraju, u 41.minutu, jednu od akcija na terenu u Senti pretvorio u pogodak, postigavši tako prvi gol na utakmici i svoj prvi gol u ovoj sezoni. Na drugi gol TSC-a čekalo se samo dva minuta. Strelac je bio Zec, pa je tako poluvreme završeno rezultatom 2-0.

U drugom poluvremenu je na teren istrčala jedna osvežena ekipa Zlatibora, sa puno izmena, ali ni to nije zaustavilo plavo-bele. U 68.minutu je gol postigao Duronjić, a u 71.minutu, nakon što je u kaznenom prostoru oboren Silađi, penal u gol pretvara Lukić. Počasni gol gostiju postiže Poček u 82.minutu, ali je utakmica završena golom Tomanovića, koji igra za domaću ekipu, postavivši konačan rezultat od 5-1.