2021.02.12
15:19
2021.02.12
19:21
Fudbalska ekipa iz Bačke Topole odigrala je nerešeno, bez golova, u danas odigranom kolu Superlige Srbije. TSC je bio favorit protiv beogradskog Rada, međutim, surovo vreme je u značajnoj meri uticalo na igru.

Pored temperature od -4 stepena, i zemlja je bila zamrznuta. Rivali su u prvom poluvremenu samo retko pretili ispred golova. U nastavku je TSC izradio nekoliko ozbiljnih prilika, ali ni jednu nisu pretvorili u gol. Nakon remija od 0:0, TSC ostaje na sedmom mestu u elitnoj ligi Srbije. Sa ove utakmice pripremamo opširniji izveštaj za emisiju „Sportski ponedeljak", koja počinje u 17 časova u ponedeljak popodne na Televiziji Panon.