TSC odigrao nerešeno protiv Čukaričkog

2021.04.11
14:00
Duel između fudbalera TSC-a iz Bačke Topole i Čukaričkog završen je nerešenim rezultatom, bez golova.

TSC je dobro otvorio utakmice, u prvom poluvremenu su propustili dve izgledne šanse, Lukić je pogodio prečku, a Mihajlo Banjac je iz odlične pozicije šutirao u protivničkog golmana. Šanse su imali i domaćini, ali u prvom poluvremenu nije postignut gol.

U drugom poluvremenu su obe ekipe su igrale opreznije, fokusirajući se uglavnom na odbranu, pa tako nisu stvorene ni ozbiljnije šanse a rezultat je ostao nerešen, bez golova.

Bačkotopolčani će u narednom kolu u Senti ugostiti Voždovac iz Beograda. Šef stručnog štaba TSC-a Mladen Krstajić smatra da je utakmica do kraja bila izjednačena.

„Bilo je za očekivati da će biti teška utakmica, već i zbog toga što je Čukarički u dosadašnjem delu sezone igrao fantastično, sa dobrim rezultatima, njihov učinak je apsolutno za svaki respekt. Što se nas tiče, posle nedavnog poraza od Novog Pazara, momci su odigrali veoma dobar meč i čestitam im na tome. Pokazali su svoj karakter. Što se tiče same utakmice, mislim da je bila izjednačena, Čukarički je imao veći posed lopte, ali ako uzmemo u obzir stvorene šanse, posmatrajući celu utakmicu, 0:0 dobro odražava sliku igre na terenu."