2020-01-28
21:24
Szerbiai RTV
Az amerikai földtani intézet mérései szerint 7,7 erősségű földrengés volt kedden Jamaica partjainál, emiatt szökőárriadót rendeltek el.

A földmozgás fészke 117-125 kilométerre a kikötőváros Luceától északnyugatra, 10 kilométeres mélységben volt. Nemcsak Jamaicában, hanem a közeli Kubában és a Kajmán-szigeteken is elrendelték a szökőárriadót.

Jamaica
földrengés
cunamiriasztás

15:45, Frissítve: 17:39

Véget ért a kényszerszünet

Visszatértek az iskolapadokba a szerbiai diákok. Ez csaknem 137 és fél ezer általános iskolás diákot és 62 ezer középiskolás tanulót jelent Vajdaságban.
14:43, Frissítve: 17:31

A TSC a šabaci Mačva vendége lesz szerdán

A Szerb Szuperliga 22. fordulójában a 90. percig vezetett a TSC, az utolsó percekben azonban a belgrádi vendégek egy erősen vitatható tizenegyesből lőtt góllal egyenlítettek.

Megölte családját egy rendőrnő

Megölte családja négy tagját, majd öngyilkosságot követett el egy rendőrnő a koszovói Gnjilane településen. A tragédia 13 óra körül történt.