Ugrás a tartalomra
Pannon RTV

Híradó – 2021.05.26. 20.00h

2021.05.26
21:19
2021.05.27
20:04
Forrás
Pannon RTV
A Pannon TV hírműsora

A Híradó főbb témái:
- Hazautazott Vajdaságba Pál Gajódi Olivér. Az SMA-1 betegségben szenvedő bajmoki kisfiú január óta volt Budapesten.
- Jégvédelmi rendszerek beszerzését támogatja a Tartományi Mezőgazdasági Titkárság.
- Továbbra is folyamatos az immunizáció Szerbiában. Egyre több fiatal veszi fel a védőoltást.
- Megérkeztek az első szerbiai turisták Görögországba. Észak-Macedónia június közepétől ingyenes autópálya használatot biztosít a számukra.
- Június 11-étől várja a csobbanni vágyókat az adai standfürdő.
- Népzenétől lesz hangos a hétvégén a palicsi tópart. Pénteken és szombaton rendezik meg a Folk Music Festet a Vigadó teraszán.

Pál Gajódi Olivér
Gajódi Tímea
SMA-1 betegség
Mikos Borbála
Darija Kisić
koronavírus
koronavírus elleni védőoltás
immunizáció
Veljko Vojnić
Bizerba
Tartományi Mezőgazdasági Titkárság
Ótott Róbert
Čedomir Božić
Magyar Nemzeti Tanács
Vajdasági Jogászösztöndíj Program
Pásztor Bálint
Aleksandra Čamagić
Adica Üdültetési Közvállalat
Juhász Tibor
Bilicki Zoltán
Folk Music Fest
Nikola Jaramazović
Juhász Gábor
Branislav Tiodorović
nemzetközi vonat
Potápi Árpád János
horosítási törvény
Györe László
Északi-sark

Kapcsolódó tartalmak

Most

21:48

Közel az antarktiszi átbillenési pont

A közelmúltban bekövetkezett hőhullámok, a Déli-óceánban bekövetkezett változások és az antarktiszi tengeri jég kiterjedésének csökkenése arra utal, hogy éghajlati fordulópont közelébe kerülhetünk.
18:31, Frissítve: 19:27

Bor és a hal Horgoson

Halászlé és borversenyt tartottak Horgoson. A Szent Orbán Borlovagrend és a Proleter Horgászegyesület már tizenegyedik alkalommal szervezte meg a Bor és a hal elnevezésű eseményt a Művelődési Ház melletti téren.

Népszerű

Narancssárga riasztás van érvényben egész Vajdaságban

Jön a rossz idő – figyelmeztet a Köztársasági Hidrometeorológiai Intézet. Vajdaságban és Közép-Szerbia egyes részein narancsriasztás van érvényben. A hétvégéig és a jövő hét első felében folytatódik a változékony időjárás, záporokkal, zivatarral.