2023.11.19
16:59
2023.11.19
17:11
Magyarország-Montenegró 3:1. Igazi örömünnep várta a magyar labdarúgó válogatottat a Montenegró elleni hazai meccs előtt, őrületes hangulatban várták az Eb-re már kijutott csapatot a szurkolók.

A magyar válogatott úgy lépett pályára a tengerparti ország ellen, hogy már biztos résztvevő. Ennek ellenére a magyarok kezdtek jobban, mégis Montenegrónak a semmiből sikerült gólt szereznie: Slobodan Rubežić a 36. percben fejjel volt eredményes. Az eredmény a félidőig nem változott. Jött a második játékrész, és a csapatkapitány, Szoboszlai Dominik vállára vette a csapatot: két perc alatt két gólt szerzett, megfordítva a meccs állását. Nagy Ádám tette rá a szépségtapaszt az eredményre a hosszabbításban. A G-csoportot a magyarok nyerték 18 ponttal, a szerbek lettek a másodikok, 14 ponttal.