Trener TSC-a: Jako je komplikovano i teško igrati na ovaj način

15:03
2023.11.02
16:31
Pannon RTV
Žarko Lazetić je istakao da je ekipa iz Bačke Topole odigrala tri utakmice u šest dana.

TSC je u Beogradu odigrao nerešeno 1-1 protiv Crvene zvezde. Ekipe su nadoknadile prethodno odloženu utakmicu 8. kola Superlige. Ekipa iz Bačke Topole je u 27. minutu prvog poluvremena imala veliku šansu za vodstvo, ali je golman Glazer brzim refleksom uspeo da odbrani udarac Saše Jovanovića. Veliku priliku u završnici iz brze kontre je propustio igrač Zvezde Vladimir Lučić. Prvo poluvreme je tako završeno remijem bez golova, iako su domaćini na poluvremenu bili u prednosti, odbrana TSC-a je bila dobro postavljena i nije dopuštala opasne udarce prema golu Nikole Simića. U drugom poluvremenu obe ekipe su napravile nekoliko izmena. Katai je u 84. minutu glavom poslao loptu u gol i doveo Crvenu zvezdu u vodstvo, a šest minuta kasnije je izjednačio Ifet Đakovac. Ekipu iz Bačke Topole u nedelju očekuje još jedna revanš utakmica kada će u Beogradu odmeriti snage sa Čukaričkim.

Žarko Lazetić, trener TSC-a: „Ovo nam je bila treća utakmica u šest dana. Jako je komplikovano i teško igrati na ovaj način, pogotovo nakon teške utakmice kakvu smo mi prošli. Emotivno je bilo posebno teško, ne fizički, nego emotivno nakon promašenog jedanaesterca protiv Novog Pazara, to je bilo razočarenje. Spremali smo se za Crvenu zvezdu praktično u jednom danu, naročito u pogledu pojedinih delova. Mislim da smo u prvom poluvremenu bili svežiji, imali smo puno više prostora za igru. Sada smo krenuli ofanzivno, imali smo puno više prilika preko kojih smo zapretiti protivničkom golu, imali smo nekoliko dobrih ulazaka koje nismo iskoristili, ali smo se konstantno dobro branili i igrali gotovo savršeno.”

Žarko Lazetić

Najnovije

16:37, Frissítve: 17:46

Čije jaje je najtvrđe?

U Mokrinu je po 34. put održano Svetsko prvenstvo u tucanju farbanim jajima. Manifestacija se održava svake godine na dan pravoslavnog Vaskrsa, a učesnici dolaze ne samo iz Srbije, već i iz mnogih drugih delova sveta.