2021.08.28
13:39
2021.08.28
19:33
U 7. kolu fudbalske Superlige Srbije, ekipa Bačke Topole je u Senti pobedila Mladost iz Lučana sa 2:1.

TSC je već u prvim minutima imao dobre prilike. Tomanović je u 27. minutu doveo domaći tim u vođstvo. Na drugi pogodak nije trebalo puno čekati, pošto je Stoiljković dao gol u 39. minutu. Na početku drugog poluvremena gostujući tim je sproveo izmene, što je donelo rezultat jer je Jovanović u 65. minutu postigao gol, i tako smanjio vođstvo domaće ekipe. Uprkos golu, ekipa iz Bačke Topole je u drugom poluvremenu bila aktivnijaja i stvorila je nekoliko dobrih prilika, ali nisu uspeli dati gol. Konačan rezultat je ostao 2:1 u korist TSC.

Generalni direktor TSC Sabolč Palađi: “Mislim da su u svakom pogledu pokušali da spasu što se spasiti može i što nam je predstavljao problem i na prethodnim utakmicama, da u prvih 15 minuta prvog i drugog poluvremena nekako ne počinjemo  kako bi trebalo. Na kraju, međutim individualni kvalitet igrača je donelo rezultat.”

Ovom pobedom TSC je dospeo na 1. mesto tabele. Skor ekipe iz Bačke Topole je 5 pobeda, 1 poraz i 1 nerešeno. Tim Mladena Krstajića, koji igra brzi ofanzivni fudbal, do sada je uspeo pobediti samo prošlogodišnji pobednik Crvena Zvezda. TSC u sledećem kolu, za dve nedelje igra u Subotici protiv Spartaka.

FK TSC
Superliga Srbije

Najnovije

17:22, Frissítve: 17:37

Svi se pripremaju za praznike

Srbija i Subotica već su danas bile u groznici prazničnih priprema. Mnogo se kupovalo i na Mlečnoj pijaci, prema rečima prodavaca gužva je bila već nego obično.