16:29
2023.04.12
17:21
Panon RTV
Fudbalski tim iz Bačke Topole igrao je protiv Voždovca. TSC je u gostima odneo pobedu od 3:1.

Prvi gol na utakmici postigao je u 13. minutu Teodorović, igrač ekipe Voždovca. Od tog trenutka igrači TSC-a pokazali su da su nezaustavljivi na beogradskom terenu. Loptu u mrežu je u 22. minutu ubacio Jovanović, a u 30. pak Ratkov. Drugo poluvreme teklo je bez golova, sve do produžetaka. U 96. minutu TSC je postigao još jedan gol kada je Martin Mirčevski postigao poen.

Tako je krajnji rezultat utakmice Voždovac – TSC 1:3.

Zahvaljujući ovoj pobedi tim iz Bačke Topole sigurno će zadržati sadašnju drugu poziciju na tabeli, jer njegovi najveći protivnici na terenu, Čukarički i Partizan u ovom kolu igraju jedan protiv drugog.

Oni su inače, takođe u utorak u 18 časova izašli na teren, ali je utakmica u 19. minutu prekinuta zbog uzastopnih izgreda navijača Partizana. U skladu sa odlukom, oni će meč odigrati u sredu u 18 časova.

Prvenstvo se nastavlja doigravanjima gde svaka od ekipa treba da odigra sedam utakmica.

Sabolč Palađi, generalni direktor TSC-a je nakon utakmice rekao da ga raduje što je Mirčevski, nakon dugog perioda, ponovo izašao na teren i odmah i postigao gol.

„Za nas je ovo velika pobeda. Velika pobeda zbog toga da atmosfera i dalje ostane ovako dobra kao što je sada, veoma pozitivna. Velika stvar za nas je da je nakon 30 kola, ekipa na drugom mestu i sa pozicije drugog mesta čekamo doigravanja. Čestitam igračima, stručnom štabu, svima koji su do sada doprineli ovom rezultatu. Međutim, pred nama je još sedam mečeva i ono što je za nas najvažnije je da naravno želimo iz ovih sedam mečeva da izvučemo što više bodova i da dostignemo poziciju kakvu smo i planirali.“

fudbal
Superliga Srbije

Najnovije

17:22, Frissítve: 17:37

Svi se pripremaju za praznike

Srbija i Subotica već su danas bile u groznici prazničnih priprema. Mnogo se kupovalo i na Mlečnoj pijaci, prema rečima prodavaca gužva je bila već nego obično.