U utakmici punoj golova TSC upisao nove prvenstvene bodove

2024.04.02
19:00
Fudbaleri TSC-a osvojili su nove prvenstvene bodove u Novom Pazaru, u utakmici koja je obilovala golovima.

Gosti su poveli golom Pantovića u 9. minutu, ali su domaći brzo preokrenuli rezultat, najpre je Ljaljić pogodio sa ivice šenaesterca, a potom i iz jedanaesterca, pa je u 15. minutu prednost već bla na strani Novog Pazara. Ekipa iz Bačke Topole se međutim nije dala pa su golom Ćirkovića stigli do izjednačenja već prvom poluvremenu.

Posle promene strana, igrači TSC-a su prebacili u veću brzinu i sa dva gola Milosavljevića menjaju rezultat na 4:2. Ipak, ostalo je još malo uzbuđenja i za sam kraj, Ljaljić je naime u 94. minutu postigao het-trik, ali to novopazarcima nije obezbedilo makar bod, TSC je u gostima terijumfovao sa 4:3.

Ekipa iz Bačke Topole sa osvojenih 59 bodova veoma sigurno čuva treće mesto na tabeli.

TSC će u narednom kolu na svom terenu ugostiti Čukarički.

Za više informacija posetite internet stranicu Fudbalskog kluba TSC.

Studentski dom ili iznajmljeni stan?

U nastavku obrazovanja, studenti treba da očekuju brojne troškove. Među njima, najveći su izdaci za stanovanje. Zbog povoljnih cena većina se odlučuje za studentski dom, ali ako je previše prijavljenih, ostaje mogućnost iznajmljivanja stana.
13:38, Frissítve: 13:55

Cela država priseća se žrtava

Godinu dana nakon masovnog ubistva u beogradskoj školi, cela država seća se stradalih. Televizijski i radijski program jutros je prekinut u 8:41 časova i jednominutnim ćutanjem odata je počast ubijenima u masovnoj pucnjavi.