Ubedljiva pobeda TSC

2021.03.15
18:38
Fudbaleri iz Bačke Topole savladali Mačvu u 27. kolu Superlige Srbije.

Bačkotopolski TSC poveo je golom Milićevića već u osmom minutu utakmice, u 37. minutu je Banjac povećao vodstvo, a drugo poluvreme je započelo sa izmenama u oba tima. U poslednjem minutu produžetaka Milićević je opet poentirao te je utakmica završena rezultatom 3:0, tako da TSC sa ova tri boda ima ukupno 41 bod na tabeli.

Direktor TSC Sabolč Palađi kaže da su pokazali da mogu da igraju i malo otvorenije i to protiv takmaca koji se bori za opstanak. "Jako pametno smo diktirali tempo i na kraju so zaista osvojili uverljivu pobedu. Upravo zaj žar nam je nedostajao u proteklim utakmicama, ono što smo danas pokazali, što su igrači pokazali. Kao što smo morali da zaboravimo slabije rezultate u poslednje vreme, tako moramo i ovu utakmicu i okrenuti se sledećem protivniku, Spartaku" – kaže direktor TSC.