Ugrás a tartalomra

Sigurno radno mesto, dobra radna etika i konkurentne zarade

2020.11.24
21:10
2020.11.24
21:19
Forrás
Pannon RTV
U pogonima „Tisa automotiv" u Senti, Bečeju i Kikindi proizvodnja teče u punom kapacitetu, uz pridržavanje propisanih mera. Zarade su povećane, poboljšani su uslovi rada i zapošljavaju nove radnike.

Preduzeće „Tisa automotiv"  počelo je sa radom 2014. godine angažovanjem prvih 300 radnika u Senti. Od tada je značajno porastao broj zaposlenih. Istovremeno, porasle su i zarade, kao što su i poboljšani uslovi rada. 

Nakon temeljne dezinfekciju ruku, sa zaštitnom maskom i vizirom Monika Nađ Meljkuti ulazi u radnu halu „Tisa autmotiva". Mlada Senćanka od početka radi u ovom pogonu, na odeljenju reparacije. 

Evelin Piontek ovde je zaposlena više od četiri godine. Kaže da rade u dobroj atmosferi, a zadatke efikasno izvršavaju. 

Proizvodni pogon „Tisa automotiva" nalikuje na jednu živahnu košnicu. Na tri lokacije spremaju se snopovi kablova koji se ugrađuju u automobile svetskih brendova. Endre Biači, direktor proizvodnje kaže da preduzeće može da ispuni sve više zahteve naručilaca. 

Proizvodnja u autoindustriji ni u vreme epidemije nije opala. Zaposleni u „Tisa automotivu" i dalje mogu da računaju na sigurnu egzistenciju. U proteklom periodu povećane su zarade a zaposleni imaju mogućnosti i za napredovanje – izjavio je Ervin Ištvan, biznis partner za ljudske resurse „Tisa automotiva" .

Zaposlenima  „Tisa automotiv" pruža dinamičan timski rad u bezbednom okruženju. Osim toga, one koje odluče da rade u nekom od pogona u Senti, Bečeju ili Kikindi očekuje sigurna i sve veća zarada sa mogućnošću napredovanja . 

Tisa Automotive
privreda
posao

Slične vesti

Najnovije

17:03, Frissítve: 18:20

Posećeni programi na Paliću

Više hiljada ljudi izašlo je i 2. maja na Palić, iako zbog oblačnog vremena nije bila gužva kao prethodnog dana kada se na obali jezera okupilo gotovo 40 hiljada posetilaca.

Najčitanije

Veliko prolećno čišćenje u Tornjošu

U Tornjošu su sve generacije u selu dale svoj doprinos, uzimajući u ruke metle, lopate i džakove, kako bi učestvovali u tradicionalnoj radnoj akciji “Dan planete Zemlje”. Zajedno su se trudili da urede selo.