18:43
2021.11.02
18:58
Szerbiai RTV
A szerb versenyző 400 méteres vegyesúszásban állhatott fel a dobogó második fokára Kazanyban, az Európa-bajnokságon.

Érdekességnek számít, hogy a finálét követően két ezüstérmet osztottak ki, hiszen az olasz Sara Franceschi is századmásodperc pontossággal ugyanazt az időt úszta, mint Crevar. A 400 vegyes döntőjét egyébként a török Viktoria Zeynep Gunes nyerte.

Népszerűek a palicsi programok

Május másodikán is több ezren látogattak Palicsra, habár a borongós időjárás miatt nem volt akkora tömeg mint előző nap, amikor mintegy 40 ezer ember fordult meg a tóparton.

Előmajálisozott Horgos

Az egész napos rendezvényen családok, baráti társaságok, fiatalok és idősek egyaránt jól érezték magukat, mivel számos program közül válogathattak az érdeklődők. A rendezvény célja a közösség összekovácsolása, a barátkozás és a szórakozás.