14:44
2020.02.29
08:45
Novak Đoković befejezte szereplését a sanghaji keménypályás tenisztornán
Novak Đoković befejezte szereplését a sanghaji keménypályás tenisztornán. A világelső és egyben címvédő 1 óra 49 perces mérkőzésen, 6-4, 6-4-es vereséget szenvedett a ranglista 19. helyén álló spanyol, Roberto Bautistától. Az első játszma tizedik játékáig mindketten hozták saját adogatásukat, ekkor azonban a spanyol teniszező elvette Đoković szerváját, majd hozta sajátját, és megszerezte a vezetést. A második játszmában a spanyol játékos háromszor vette el a világelső adogatását, és a negyedik mérkőzéslabdát kihasználva, első alkalommal diadalmaskodott Đoković felett. A hongkongi női keménypályás tenisztornán Jelena Jankovićnak sem sikerült döntőbe jutnia. A szerb játékost a dán Caroline Wozniacki győzte le 6-3, 6-4 arányban.