2020.02.08
10:27
MTI
Babos Tímea bejutott a legjobb 16 közé a 250 ezer dollár összdíjazású isztambuli salakpályás női tenisztornán.

A magyar játékos tegnap, a selejtező második fordulójában feladta mérkőzését, de szerencsés vesztesként felkerült a főtáblára, és ma két szettben 6:4, 6:4-re, 1 óra 43 perces meccsen legyőzte a szerb Ivana Jorovićot. A 25 éves Babos - aki párosban első kiemelt a francia Kristina Mladenovic oldalán - a nyolcaddöntőben a görög Maria Szakkari és az orosz Veronika Kugyermetova összecsapásának győztesével találkozik.

Babos Tímea
Isztambul
tenisz

19:37, Frissítve: 19:54

Nem hadászati nukleáris gyakorlatot tart Oroszország

Arra utasította az orosz fegyveres erők vezérkarát Vlagyimir Putyin orosz elnök, hogy készüljön fel egy olyan hadgyakorlatra, amelyen nem hadászati nukleáris fegyverek használatát fogják gyakorolni - közölte az orosz védelmi minisztérium.