Györe győzelemmel kezdett a Davis-kupában

21:43
2024.03.19
08:42
VajdaságMA
Győzelemmel kezdte Györe László a Szerbia-India Davis-kupa mérkőzést Kraljevóban, miután négy játszmában 3:6, 6:4, 7:6, 6:2-re legyőzte a világranglistán 135. Ramkumar Ramanathant.

A zentai teniszező ugyan kisebb sérülés miatt elveszítette az első szettet, ezek után viszont mindenben felülmúlta indiai ellenfelét, és magabiztosan nyerte a mérkőzést.

Szerbia péntektől vasárnapig Kraljevóban a Davis-kupa világcsoportjában maradásért játszik Indiával. Győzelmével Györe László 1:0-ás vezetést szerzet Szerbia válogatottjának.