2024.02.21
18:41
m4, Pannon RTV
A győztes gólt a meccs 79. percében Marko Arnautović rúgta.

A Bajnokok Ligája előző kiírásában a döntőig menetelő Inter Milan hazai pályán 1-0-ra verte az Atlético Madrid csapatát.

A PSV Eindhoven és a Dortmund a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén azonban nem bírt egymással. A 24. percben a Dortmund szerzett vezetést, Donyell Malen bombája a kapufa segítségével vágódott a gólvonal mögé. A félidő hátralévő részében a PSV volt veszélyesebb. Majd az 56. percben Luuk de Jong gólja egyenlítette ki az eredményt, ami 1:1 lett.

Ma este 21 órakor a Porto az Arsenal ellen, míg a Napoli a Barcelona ellen lép a pályára.

Bajnokok Ligája
futball

13:57, Frissítve: 14:32

Fülemülék éjszakája Topolyán

Topolyán egy kellemes esti séta mellett ismerkedhettek meg az érdeklődők a környezetünkben élő madarak, kiváltképp a fülemüle hímek énekével.
13:30, Frissítve: 13:52

„Szabadkán megvagyunk!”

A szükséges ezer helyett 1478 aláírást gyűjtött a Vajdasági Magyar Szövetség Szabadkán, a lista indulásához az önkormányzati választásokon - tette közzé közösségi oldalán dr. Pásztor Bálint.