Parázs és gólgazdag meccsek az Európa Ligában

2018.04.06
12:34
livescore.com
Négy mérkőzéssel folytatódott tegnap a labdarúgó Európa Liga kieséses szakasza.

Igazi parázs és gólgazdag meccseket láthattak a szurkolók. Az angol Arsenal hazai pályán 4:1-re legyőzte a CSZKA Moszkva együttesét, Aaron Ramsey és Lacazette két-két góljával. Az Atlético Madrid pedig 2:0-ra múlta felül a portugál Sporting Lisszabont. A Lazio-Salzburg mérkőzés is tartogatott gólokat: az olaszok négyet gurítottak az osztrákoknak, akik csak két gólt szereztek a római csapatnak. A tegnapi nap negyedik meccsén a német Lipcse fontos győzelmet aratott a francia Marseille felett. A végeredmény 1:0 lett. Összességében a hazai pályán futballozó csapatok arattak sikert a negyeddöntő első mérkőzésein. A visszavágókat április 12-én játsszák.

Európa Liga
Arsenal
CSZKA

07:46, Frissítve: 07:53

Húsvét másnapját ünneplik az ortodox hívek

Az ortodox húsvéthétfőhöz Szerbiában számos népszokás kötődik. Egyes szokások a mai napig fennmaradtak eredeti formájukban, mások ugyanakkor módosultak, vagy teljesen a feledésbe merültek az ortodox hívek körében.
07:38, Frissítve: 08:13