22:45
2023.05.02
22:51
Pannon RTV
Szoros mérkőzést követően a Real Madrid kosarasai ünnepelhettek Belgrádban. A kosárlabda Euroliga negyeddöntőjének harmadik mérkőzésén 82:80 arányban győzték le a házigazda Partizánt.

A győzelemmel a spanyolok 2:1-re csökkentették hátrányukat a három nyert meccsig tartó párharcban.

A fekete-fehérek jól kezdtek, 15 pontos is volt az előnyük, a spanyol csapatnak azonban sikerült felzárkózni, a mérkőzés végén pedig az ő oldalukra billent a mérleg.

A következő meccset ismét Belgrádban játsszák csütörtökön 20:30-tól. Az előző mérkőzéshez hasonló rendbontás ezúttal nem történt.

kosárlabda
Euroliga
Partizan
Real Madrid

14:52, Frissítve: 16:53

Népszerűek a palicsi programok

Május másodikán is több ezren látogattak Palicsra, habár a borongós időjárás miatt nem volt akkora tömeg mint előző nap, amikor mintegy 40 ezer ember fordult meg a tóparton.

Előmajálisozott Horgos

Az egész napos rendezvényen családok, baráti társaságok, fiatalok és idősek egyaránt jól érezték magukat, mivel számos program közül válogathattak az érdeklődők. A rendezvény célja a közösség összekovácsolása, a barátkozás és a szórakozás.