A Chelsea az „utolsó percek után” szerezte a győztes gólt

2013.05.16
13:31
2017.10.03
09:36
A Chelsea nyerte a labdarúgó Európa Ligát, mivel szerdán az amszterdami döntőben Branislav Ivanović 93
A Chelsea nyerte a labdarúgó Európa Ligát, mivel szerdán az amszterdami döntőben Branislav Ivanović 93. percben szerzett góljával 2-1-re legyőzte a Benfica csapatát. A londoni együttes története során először diadalmaskodott a második számú európai kupasorozatban, egy évvel azután, hogy megnyerte a Bajnokok Ligáját. Mivel korábban az azóta már megszűnt Kupagyőztesek Európa Kupájában is győzött, a labdarúgás történetének negyedik olyan csapata lett, amely mindhárom kontinentális kupatrófeát megszerezte, és az első, amely a BL-siker utáni esztendőben nyert az Európa Ligában. (MTI)

19:06, Frissítve: 19:27