Cicipasz nagy csatában nyert a szerb Filip Krajinović ellen

17:50
2019-06-01
17:59
Pannon RTV
Dušan Lajović is kiesett, Novak Đoković viszont hozta a papírformát a párizsi a Roland Garroson, és zsinórban a 24. mérkőzését nyerte meg Grand Slam-tornán.

A hatodikként rangsorolt görög Sztefanosz Cicipasz nagy csatában nyert a szerb Filip Krajinović ellen a pénteken kezdődött, de sötétedés miatt félbeszakadt, s csak szombaton befejezett mérkőzésen a Roland Garroson. A görög teniszező 3:1 arányban múlta felül a szerb teniszezőt.

Dušan Lajović is kiesett a francia nyílt teniszbajnokság küzdelmeiből, miután maratoni mérkőzésen, öt játszmában 2:3-ra kikapott a német Alexander Zverevtől.

Novak Đoković hozta a papírformát, és zsinórban a 24. mérkőzését nyerte meg Grand Slam-tornán. A szerb világelső ezúttal az olasz Salvatore Carusót győzte le három szettben a Roland Garros harmadik fordulójában.

Remizett a Crvena zvezda idegenben

A labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjében a belgrádi Crvena zvezda Bernben a svájci Young Boys együttesével 1:1-es félidő után 2:2-es döntetlent játszott.