Négy magyar érem a riói paralimpián

2016.09.12
07:36
Pap Bianka bronzérmet szerzett 200 méteres vegyesúszásban a riói paralimpia vasárnapi versenynapján
Pap Bianka bronzérmet szerzett 200 méteres vegyesúszásban a riói paralimpia vasárnapi versenynapján. A 16 éves magyar versenyző egy nappal korábban 100 méter háton ezüstérmes lett. Sors Tamás nagyszerű versenyzéssel ezüstérmet szerzett, szintén a 200 méteres vegyesúszásban vasárnap. A magyar küldöttségnek így négy érme van, két ezüst és két bronz. Az első dobogós helyett az erőemelő Tunkel Nándo nyerte, 155 kilós teljesítménye bronzérmet ért. (MTI, kép: MTI)