Vettel győzött a Bahreini Nagydíjon

2017.04.16
18:50
A négyszeres világbajnok Sebastian Vettel, a Ferrari német pilótája nyerte a vasárnapi Forma-1-es Bahreini Nagydíjat, ezzel hét pont előnyre tett szert összetettben a most második Lewis Hamiltonnal, a Mercedes brit versenyzőjével szemben
A négyszeres világbajnok Sebastian Vettel, a Ferrari német pilótája nyerte a vasárnapi Forma-1-es Bahreini Nagydíjat, ezzel hét pont előnyre tett szert összetettben a most második Lewis Hamiltonnal, a Mercedes brit versenyzőjével szemben. A 29 éves Vettel az idén másodszor, pályafutása során pedig 44. alkalommal nyert F1-es futamot, Bahreinben harmadszor diadalmaskodott. A harmadik helyen a pole pozícióból karrierje során először rajtoló Valtteri Bottas, a Mercedes finn pilótája zárt. A vb két hét múlva, az Orosz Nagydíjjal folytatódik Szocsiban. (MTI, kép: Tanjug/AP Photo/Luca Bruno, FoNet/AP) Mesto: Sakhir Datum: 16.04.2017 Dogadjaj: SPORT/AUTOMOBILIZAM - start trke za Veliku nagradu Bahreina (Bahrain Formula One Grand Prix) Licnosti: Sebastian Vetteln (Nemaèka) - Ferrari
Sebastian Vettel
Bahrein

17:13, Frissítve: 17:34

„Európa reménye, a túlélés reménye Közép-Európa”

A CPAC Hungary második napján több hazai, külhoni és külföldi konzervatív politikus mellett beszédet mondott Gulyás Gergely magyar Miniszterelnökséget vezető miniszter és Szijjártó Péter, Magyarország külgazdasági- és külügyminisztere is.