Zsinórban kilencedik győzelmét aratta a TSC

2019.04.06
19:26
2019.04.06
19:33
4:2 arányban nyert a topolyai gárda legnagyobb riválisa, az ivanjicai Javor Matis ellen, amely jelenleg a tabella második helyén áll.

Az izgalmas mérkőzés első perceiben nem találtak fogást egymáson a játékosok, de a 33. percben a TSC megszerezte a vezetést Milićević góljával, majd váratlanul, egy percre rá Silađi belőtte a második gólt. A 43. percben sikerült szépítenie az ivanjicaiaknak Petković Nikola góljával. Az 50. percben Cvetković Ivan, a Javor csapatkapitánya szerezte meg az ellenfél második gólját, majd a 4:2-es állást végül Silađi duplázása állította be. Ezzel a győzelemmel a topolyai TSC még közelebb került a szuperligába jutáshoz.