Játékok határok nélkül Óbecsén (videó)

2014.01.05
16:39
A hétvégén tartották Óbecsén a Játékok határok nélkül elnevezésű rendezvényt a helyi sportegyesületek részvételével
A hétvégén tartották Óbecsén a Játékok határok nélkül elnevezésű rendezvényt a helyi sportegyesületek részvételével. Az első helyezést az óbecsei Tisza kosárlabda klub sportolói érték el.A gyerekek 6 versenyszámban méretették meg magukat a központban felállított jégkorcsolya pályán. Marko Marković tornatanár nyilatkozott: „Az összes klub gyerekei részt vettek, az általános iskola felsős tagozatosai. Remélem a gyerekek élvezték és jól szórakoztak ma.”httpv://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=C8cLSQHCuxoA fiatalok örültek, hogy ezúttal kipróbálhatták a korcsolyapályát is. A versenyt végül az óbecsei Tisza kosárlabda klub nyerte meg. Jutalmuk egy doboz csokoládé volt. A verseny végén a szervezők forró teával kedveskedtek a résztvevőknek.